Akce

Když nevíte, kam vyrazit...

Přijďte si zahrát novou hru od Božkov. Vyhrajte prvorepublikové bankovky a vyměňte je za ponožky, balíček karet nebo limitovanou edici skleniček.

Zahrajte si letní sběratelskou soutěž s pivovarem Gambrinus. Od 1.7. do 30.9. 2023 můžete za navštívení jednoho z ikonických míst našeho regionu získat unikátní půllitr Gambrinus z limitované edice.

Rádi bychom vás pozvali na 7. ročník Mistrovství Šumavy v opékání prasat. Každoročně zde bude soutěžit několik týmů o nejlépe propečené prase. Porotou budete právě vy.

Horská synagoga Hartmanice vás zve na česko-německou putovní výstavu s názvem NEPROJDOU! Příběh Železné opony. Výstava je ke shlédnutí do 31.8. 2023 v synagoze.

Zahrajte si s námi letní soutěž s Božkov - Jdi po správné značce. Dej si Božkov a získej Božanský dárek.

Zveme vás na 3. Vintířův kvíz, který se bude konat v pátek 9. června od 18.00 v sále Hotelu Vintíř. Večerem vás opět provede Ondřej Lerch.

Rádi bychom Vás pozvali na 2. Šumavský kvíz. Tentokrát to nebude jenom o Šumavě. Kvízem Vás provede a otestuje Vaše znalosti moderátor Ondřej Lerch. Nyní se bude kvíz konat v Hotelu Vintíř v Hartmanicích v uzavřeném sále.