Akce

Když nevíte, kam vyrazit...

ELIAS

27.12.2023

zveme vás na vánoční spirituály a písně ve vícehlasých úpravách skupiny ELIAS. Koncert se bude konat 27. prosince v 18 hodin v Horské synagoze Hartmanice.

zveme vás na náš vánoční koncert, který se bude konat 19. prosince od 17:00 v Horské synagoze Hartmanice.
K poslechu vám zazpívají a zahrají žáci a učitelé Základní školy Hartmanice, příspěvkové organizace. Přijďte si poslechnout a zazpívat vánoční písně a koledy s žáky ZŠ Hartmanice.

Přijďte si zahrát novou hru od Božkov. Vyhrajte prvorepublikové bankovky a vyměňte je za ponožky, balíček karet nebo limitovanou edici skleniček.

Zahrajte si letní sběratelskou soutěž s pivovarem Gambrinus. Od 1.7. do 30.9. 2023 můžete za navštívení jednoho z ikonických míst našeho regionu získat unikátní půllitr Gambrinus z limitované edice.

Rádi bychom vás pozvali na 7. ročník Mistrovství Šumavy v opékání prasat. Každoročně zde bude soutěžit několik týmů o nejlépe propečené prase. Porotou budete právě vy.

Horská synagoga Hartmanice vás zve na česko-německou putovní výstavu s názvem NEPROJDOU! Příběh Železné opony. Výstava je ke shlédnutí do 31.8. 2023 v synagoze.

Zahrajte si s námi letní soutěž s Božkov - Jdi po správné značce. Dej si Božkov a získej Božanský dárek.

Zveme vás na 3. Vintířův kvíz, který se bude konat v pátek 9. června od 18.00 v sále Hotelu Vintíř. Večerem vás opět provede Ondřej Lerch.